O firmie

EFEKT WRZEŚNIA - Profesjonalna Firma Sprzątająca

Firma Usługowa EFEKT Wleklińscy Sp.J. powstała w 1994 roku.
Zajmujemy się kompleksowymi usługami w zakresie sprzątania. W ciągu wielu  lat naszej działalności zdołaliśmy zdobyć szerokie doświadczenie w wykonywaniu ww. usług.
Stawiamy na jakość,rzetelność,terminowość i satysfakcję naszych Klientów. Dostosowujemy czas pracy do indywidualnych potrzeb naszych Kontrahentów.

 

 

 

Dlaczego My?

Znamy się na sprzątaniu!  Zajmujemy się tym z powodzeniem od niemal 25 lat. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i ta wiedza ułatwia nam pracę i pozwala na podejmowanie trudnych i kompleksowych wyzwań.

Uczciwe relacje z Klientami  są podstawą działania każdej firmy. W naszej działalności kierowanie się tą zasadą jest dla nas priorytetem. Wierzymy, że zaufanie którym obdarzają nas Klienci zaprocentuje. I tak się dzieje. Od wielu lat.

Z uwagi na to, iż dysponujemy doświadczonym i wykwalifikowanym personelem, profesjonalnym sprzętem oraz specjalistycznymi środkami czystości przyjaznymi dla środowiska, świadczymy nasze usługi sprzątania kompleksowo i terminowo. Dzięki takim rozwiązaniom poradzimy sobie z każdym zadaniem.

Co nas wyróżnia?

Jakość: 99%
Uczciwość: 100%
Niezawodność: 95%
Zaufanie: 99%
Doświadczenie: 98%
Terminowość : 97%

EFEKT Wleklińscy Sp.J.  o wielu lat wspomaga wydarzenia kulturalne i sportowe.

Jesteśmy w centrum wydarzeń plasujących się wśród najlepszych w województwie. Września corocznie staje się muzyczną stolicą Wielkopolski. 30 kwietnia oraz 1 i 2 maja podczas Jubileuszowego X Wrzesińskiego Weekendu Muzycznego zagrali i zaśpiewali: Michał Szpak, CLEO, Big Cyc, DJ Hazel, SŁAWOMIR, Adam Stachowiak oraz After Party.  Cieszymy się, że współorganizujemy co roku ten wspaniały event.

 

 

 

 

Opinie Naszych Klientów ...

  • “Jesteśmy pełni  uznania za ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i znakomitą organizację pracy firmy Efekt. Mamy nadzieję, że w przyszłości nasza współpraca będzie kontynuowana.”
    Firma AFirma AFirma A
  • "Dla mnie pozytywne jest to, że cała sprawa czystości obiektu, jego estetyki oraz bieżącej obsługi nie zaprząta już mojej głowy.  "
    Firma BFirma BFirma B